برنامه جدید (اصلاحیه) امتحانات نهایی پایه دوازدهم

قابل توجه اولیا و دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم

با توجه به تغییر در شروع ماه رمضان، برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم نیز با تغییراتی جزئی مواجه شده است.

از لینک زیر می توانید « اصلاحیه برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم » در خرداد 98 را دانلود و مشاهده فرمایید.

برنامه ی امتحانات نوبت خردادماه سال تحصیلی 98 ـ 97

با سلام خدمت دانش آموزان و اولیای محترم

از لینک های زیر می توانید برنامه ی امتحانات نوبت خردادماه سال تحصیلی 98 ـ 97 ، مربوط به پایه های دهم و یازدهم و امتحانات داخلی پایه ی دوازدهم را دریافت نمایید.

نرم افزار موبایل

با سلام 

اولیاء محترم نرم افزار موبایل مربوط به سایت آموزشگاه را که در منوی سمت چپ ( نرم افزار موبایل ) قابل مشاهده می باشد ، دانلود نمایید و پس از نصب در قسمت  مربوط به آدرس آموزشگاه  www.ekhschool.ir درج نمایید سپس نام سایت آموزشگاه را تایید نموده و در مرحله بعد نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید . تا نصب نرم افزار کامل شود . لازم به ذکر است جهت ورود به نرم افزار برای دفعات بعد نیازی به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نمی باشد . امکانات این نرم افزار شامل برنامه امتحانات - نمرات دانش آموز -گزارشات آماری - ارسال و دریافت پیام - گالری تصاویر و .... می باشد . لازم به ذکر است این نرم افزار فقط جهت دانش آموزان پایه دهم و یازدهم فعال گردیده است . 

کارنامه تحلیلی نوبت اول

با سلام

کارنامه تحلیلی نوبت اول با ویژگی مشخص نمودن رتبه دانش آموزان در هر درس بر روی سایت آموزشگاه قرار گرفت لذا اولیاء گرامی میتوانند با ورود به پنل شخصی خود در سامانه از منوی کارنامه - نوبت اول   از وضعیت فرزند خود اطلاعات لازم را کسب نمایند